Kytice z ovoce Praha

Darujte krásnou a čerstvou kytici z ovoce nebo z čokolády, která se rozváží po celé Praze jako bezvadný dárek. Květina poskládaná z ovoce a třeba ze sladké čokolády udělá radost každému oslavenci nebo může být skvělou součástí každé oslavy jak rodinné nebo firemní.

Ovocná květina - hezký dárek nejen z láskyOvocná květina maminceKytice z ovoce - skvělý dárek

Prohlédnout kyticena Frutiko.cz

Kam se kytice z ovoce v Praze rozvážejí

V Praze se ovocné kytice rozvážejí do všech částí Prahy. Od Starého města Praha 1 až po okrajové části Prahy. Darujte krásnou kytici a služba Frutiko jí doveze jako překvapivý dárek.

Kdy se kytice z ovoce v Praze rozvážejí

Rozvoz v Praze se provádí 7 dní v týdnu včetně sobot a nedělí. U ovocných kytic si můžete sami zvolit datum a čas doručení, takže vaše oslava může začít s pořádným sladkým dárkem.

Rozvoz v Praze se provádí  ještě týž den nebo si  můžete již hotový dárek vyzvednout po objednání na našem výdejním místě.

Kytice z ovoce Praha

Kvalita kytic zaručena

Na kytice z ovoce dávame garanci kvality a čerstvosti proto pokud s něčím nebudete spokojeni stačí kurýrovi nebo nám do pár hodin od předání vaší objednávky předat zpětnou vazbu a vše vyřešíme. Nemusíte se tedy obávat o kvalitu.

Předání v Praze

Vlastní předání ovocné kytice v Praze vždy probíhá vyškoleným kurýrem, který Vám či obdarovanému předá čerstvou ovocnou kytici, kterou přiveze chladírenským vozem. Díky této přepravě vám můžeme zaručit to, že kytice bude vždy čerstvá. Předávaná kytice bude dárkově zabalena v celofánu.

Dárkové ovocné kytice se rozváží k narozeninám i svátku nebo jako součást na firemní či rodinné párty a zahradní slavnosti kamkoli po celé Praze. Zkuste to a budete překvapeni.

Kdo kytice z ovoce v Praze vyrábí?


Krásné a chutné kytice z ovoce vyrábí a prodává společnost Frutiko. Frutiko je největší výrobce a dodavatel ovocných květin, kytic z čokolády a dárkových předmětů. Dárky vám v Praze rozvážíme každý den chladícími vozy, takže kvalita dodávaných jedlých dárků je zaručena. V Praze je také možné kytici vyzvednout díky odběrnému místu.

Prohlédnout kyticena Frutiko.cz